SPA-8XCHT1/E1 ikinci el modülü

₺16 380.90

Ucuz SPA 8XCHT1/E1 ikinci el modülü, Satın Kalite Fiber Optik Ekipmanları doğrudan Çin Tedarikçilerden: SPA-8XCHT1/E1 ikinci el modülü


SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

Etiketler: Ucuz SPA 8XCHT1/E1 ikinci el modülü, Yüksek Kalite SPA-8XCHT1/E1 ikinci el modülü, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Model Numarası: Original
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 25cm x 18cm x 12cm (9.84in x 7.09in x 4.72in)
Finisar FTL4C1QE1C 40GBASE-LR4 1310NM-40G-10KM
Finisar FTL4C1QE1C 40GBASE-LR4 1310NM-40G-10KM
seeme technology co, hoşgeldiniz ltd indirim toptan için? daha parça numaraları? bom için tırnak? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çe...

₺3 507.13

Z T E ZXA10 F625 GPON optik ağ ONU 4 ethernet portu ve 2 ses portları Ile, CATV fonksiyonu. FiberCore
Z T E ZXA10 F625 GPON optik ağ ONU 4 ethernet portu ve 2 ses portları Ile, CATV fonksiyonu. FiberCore
         zxa10 gpon optik ağ terminalleri kullanıcı sonunda erişim ekipmanları vardır. onlar ev veya iş ağ kurmak ve bireyselleştirilmiş sağlamak, uygun, rahat, güvenli ve etkili h...

₺362.15

Ücretsiz kargo Unlocked dokunmatik ekran Net dişli Aircard AC810S Cat11 600 Mbps 4GX Gelişmiş III 4G LTE Mobil Hotspot
Ücretsiz kargo Unlocked dokunmatik ekran Net dişli Aircard AC810S Cat11 600 Mbps 4GX Gelişmiş III 4G LTE Mobil Hotspot
ücretsiz kargo ücretsiz kargo unlocked dokunmatik ekran net dişli aircardac810s cat11 600 mbps 4gx gelişmiş iii 4g lte mobil hotspotp ü açıklamanetgear aircard 810 s ilk lte kategori 11 4g mobil ho...

₺593.93

Dahili HD MiniSAS SFF-8643 0.8-Meter SFF-8087 Fold-güçlü MiniSAS Kablo 6 Gbps için (2.6ft) Kullanarak 3 M İkiz Eksenel Kablo Teknolojisi
Dahili HD MiniSAS SFF-8643 0.8-Meter SFF-8087 Fold-güçlü MiniSAS Kablo 6 Gbps için (2.6ft) Kullanarak 3 M İkiz Eksenel Kablo Teknolojisi
ürün parametreleri cab-8643/8087-p80cm gtek en yüksek yoğunluklu (hd) minisas sff-8643 sff-8087 minisas için dahili kablo meclisleri sas 2.1 için mevcuttur, 6 gb/s ve sas 3.0, 12 gb/s şartname. harici hd minisa...

₺59.81

Ücretsiz Kargo ORIJINAL Fujikura CT-06 CT-06A yüksek hassas fiber optik cleaver yeni
Ücretsiz Kargo ORIJINAL Fujikura CT-06 CT-06A yüksek hassas fiber optik cleaver yeni
stoklarında fujikura fiber cleaver hazır ct-06afujikura ct-06a cleaver tüm fujikura füzyon splicers ile uyumludur. mükemmel taşınabilirlik için tasarlanmış, the ct-06a bir ekleme van evde eşit olduğunu veya bir k...

₺1 219.87

BOU350C (S3S5) optik Kaybı Test Fiber Optik Test Ekipmanları + 10 ~-70dBm Optik Güç Ölçer dalgaboyu 1310/1550nm
BOU350C (S3S5) optik Kaybı Test Fiber Optik Test Ekipmanları + 10 ~-70dBm Optik Güç Ölçer dalgaboyu 1310/1550nm
bou350c (s3s5) optik kaybı test fiber optik test ekipmanları + 10 ~-70dbm optik güç ölçer dalgaboyu 1310/1550nmözellikler ekleme kaybı db test; sm veya aa uygulamaları; fc/pcand 2.5mm evrensel...

₺381.21

Ücretsiz kargo 10g 1270/1330nm 60 km SFP + modülü LC/SC konnektör BIDI SFP + uyumlu cisco ile huawei
Ücretsiz kargo 10g 1270/1330nm 60 km SFP + modülü LC/SC konnektör BIDI SFP + uyumlu cisco ile huawei
ücretsiz kargo 10g 1270/1330nm 60 km sfp + modülü lc/sc konnektör bidi sfp + uyumlu cisco ile huaweiürün açıklamasısfp + bidi-10g-1270/1330nm-60km-ddm sıcak takılabilir olduğunu 3.3 v küçük form faktörlü alıc...

₺1 582.02

Ücretsiz kargo Dijital Optik OTDR Fiber optik Ranger 1310nm 28dB OTDR Teknik FTTx/FTTH Test Araçları
Ücretsiz kargo Dijital Optik OTDR Fiber optik Ranger 1310nm 28dB OTDR Teknik FTTx/FTTH Test Araçları
ücretsiz kargo komshine qx30 sm otdr 1550nm, 30db, dokunmatik ekran eşit t-berd mts-2000 jdsu otdr* renk ekran dokunmatik ekran ile *fedex express üzerinden 24 saat içinde * gemiler ** fc + sc + lc adaptö...

₺3 045.87

Taşınabilir USB Optik Fiber Ile Fiber Optik Video Muayene Mikroskop 400X Kapsam Probe, VD-FM01
Taşınabilir USB Optik Fiber Ile Fiber Optik Video Muayene Mikroskop 400X Kapsam Probe, VD-FM01
taşınabilir usb optik fiber ile fiber optik video muayene mikroskop 400x kapsam probe, vd-fm01bu profesyonel bir optik fiber muayene probe, doğrudan dizüstü veya pc bağlamak için usb fonksiyonu, içinde içeren gör...

₺3 213.60

10gbase-dwdm sfp + alıcı-verici, 10g 40 km c-band 1563.86nm ~ 1528.77nm er sfp optik modülü uyumlu huawei ile
10gbase-dwdm sfp + alıcı-verici, 10g 40 km c-band 1563.86nm ~ 1528.77nm er sfp optik modülü uyumlu huawei ile
10 gb/s dwdm tek modlu sfp + alıcı-verici (c-band     1563.86nm ~ 1528.77nm ) hua-wei ekipmanları ile uyumluürün özelliklerisfp + msa ile uyumlu802.3ae uyumlu 10gbase-eruyumlu sfp + sff-8431 ve sf...

₺1 511.04

1Ch RS485 Veri ile fiber dönüştürücü 720 P AHD
1Ch RS485 Veri ile fiber dönüştürücü 720 P AHD
Modeli: lnk-1ahd-20rgenel bakışfiber dönüştürücü aynı anda ahd iletmek üzerinde 1-8 kanallar ahd tek modlu veya tek modlu optik fiber. elektronik ve optik ayarlamalar gerekli asla. anında izleme sistemi durumu iç...

₺339.28

D-Link 10 için GEBASE CWDM ER XFP telsiz, 10G 40 km 1470 ~ 1610nm XFP optik modülü çift LC ve DDM ile
D-Link 10 için GEBASE CWDM ER XFP telsiz, 10G 40 km 1470 ~ 1610nm XFP optik modülü çift LC ve DDM ile
10g 40 km 1470 ~ 1610nm cwdm xfp optik modül çift lc konnektörleri ve ddm fonksiyonu ile, 100% uyumlu ve fonksiyonel d-link sistemiürün feactures 8-wavelength 1470nm cwdm eml verici için 1610nm, adım ile 2...

₺1 511.73