Ücretsiz Kargo 2 adet CATV Optik Düğüm Mini FTTH Alıcı CATV Fiber Optik WDM Dönüştürücü Iki RF Bağlantı Noktası Ile

₺221.10

Ucuz Ücretsiz Kargo 2 adet CATV Optik Düğüm Mini FTTH Alıcı CATV Fiber Optik WDM Dönüştürücü Iki RF Bağlantı Noktası Ile, Satın Kalite Fiber Optik Ekipmanları doğrudan Çin Tedarikçilerden: Ücretsiz Kargo 2 adet CATV Optik Düğüm Mini FTTH Alıcı CATV Fiber Optik WDM Dönüştürücü Iki RF Bağlantı Noktası Ile

değerli Müşterilerimiz, web sitemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz, daha iyi fiyat alabilir. www.ghfiber.com e-posta: [email protected] Skype: hy-fiber Facebook: 8613761251367 Whatsapp: 8618621633929
 
 
  e-posta: [email protected] Skype: hy-fiber Whatsapp/iMessage: 86-18621633929 iş aralığı
Fiber optik lif kapalı kablo, Patch kablosu/pigtail, FTTH aksesuarları, MTP/MPO, Fiber optik adaptör, Fiber optik konnektör, Fiber
optik attenuater, Fiber optik splitter (çoğaltıcı), WDM/CWDM/DWDM, ODF/Patch Panel, Fiber Optik Kapatma, Fiber Optik
medya Dönüştürücü, HDPE Boru Montaj, araçları ve Aksesuarları, Fiber Ek Kaseti, Fiber Optik Alet, kabine, vb Için daha bilgi, adresindeki web sitemizi ziyaret ediniz www.hy-fiber.com . uluslararası siparişler alıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur. satın alma yapmadan önce gümrük ile kontrol edin. kargo ve Taşıma ben içinde gemi ödeme aldıktan sonra 3-7 iş günü. her öğe dikkatle doludur emin olmak için mükemmel size alır durumu. dünya çapında gemi yaklaşık 16-28 iş günü sürer ücretsiz takip numarası ile. biz ÇIN POST tarafından bu öğeyi gemi olacak, normalde Hedefe yaklaşık 15-30 iş günü sürer, biz de tarafından bu öğeyi gemi DHL, UPS worldwide hızlı teslimat tercih Ederse. parsel izleyebilirsiniz online güncellenen takip numarası ile tüm için yukarıda. tabii, biz müşteri isteği ile uygun olabilir, diğer yollarla mal gemi, ancak navlun müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir. yeniden ve Iade aralığı parsel almazsanız eğer 35 gün ötesinde veya aldığınız arızalı öğe veya yanlış bir öğe, pls posta yoluyla bana ulaşın hizmet, ve Ben durumu kez söz olduğunu teyit, biz yeniden veya size iade edeceğiz. bu müşterinin sorumluluğundadır herhangi bir koşulda Iade nakliye ücreti ödemek. ve biz iade kabul etmeyecektir uygulama ötesinde olduğunda parsel aldıktan sonra 14 gün. ve pls onun üzerinde olmalıdır dönüş öğesi orijinal olduğunu garanti durumu. Bana ulaşın sevgili arkadaşım, biz iş takdir, bizim hizmetten memnun iseniz, bize olumlu bir geribildirim bırakın lütfen. ve biz yapacağız sizin için aynı. herhangi bir sorunuz varsa, İlk lütfen bize ulaşın, ve biz müşterilerimizin tüm sorulara cevap verecektir. firmamız fiber optik ekipmanları profesyonel bir fabrikada ve ürünleri daha fazla yedi yıl, biz eminiz bizim ürünleri u tatmin edecek. ben herhangi bir sorunları çözmek için burada olacak, yani her zaman benimle irtibata hoşgeldiniz. ve Ben söz veriyorum, ben 24 çalışma içinde iş size cevap verecektir saat. Hedefimiz bir müşteri olarak sizi karşılamak için olduğunu ve karşılığında korumak bizim mükemmel itibar.

Etiketler: Ucuz Ücretsiz Kargo 2 adet CATV Optik Düğüm Mini FTTH Alıcı CATV Fiber Optik WDM Dönüştürücü Iki RF Bağlantı Noktası Ile, Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo 2 adet CATV Optik Düğüm Mini FTTH Alıcı CATV Fiber Optik WDM Dönüştürücü Iki RF Bağlantı Noktası Ile, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Marka Adı: WEIYU
  • Model Numarası: HY-21-R
  • Birim Tipi: lot (2 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 25cm x 25cm x 4cm (9.84in x 9.84in x 1.57in)
Orijinal yeni zte epon okt px20 + sfp modülü
Orijinal yeni zte epon okt px20 + sfp modülü

₺160.11

Ücretsiz Kargo 500 temizlikleri MPO Temizleyici Fiber Temizleyici MPO & MTP Konnektörleri için Fiber Optik Temizleme Aracı
Ücretsiz Kargo 500 temizlikleri MPO Temizleyici Fiber Temizleyici MPO & MTP Konnektörleri için Fiber Optik Temizleme Aracı
ücretsiz kargo 500 temizlikleri mpo temizleyici fiber temizleyici mpo & mtp konnektörleri için fiber optik temizleme aracıgenel bakış:, mpo temizleyici temizlik için tasarlanmış bir yüksek-performanslı cihaz ...

₺193.96

Orijinal Huaway GPHF 16 Port GPON kurulu ile 16 adet SFP C sınıfı + modülü, MA5800 için OKT
Orijinal Huaway GPHF 16 Port GPON kurulu ile 16 adet SFP C sınıfı + modülü, MA5800 için OKT
orijinal huaway gphf 16 port gpon kurulu ile 16 adet sfp c sınıfı + modülü, ma5800 için okt

₺2 859.07

Yokogawa OTDR AQ7270 AQ7275 Optik zaman alan reflektör için Güç Adaptörü
Yokogawa OTDR AQ7270 AQ7275 Optik zaman alan reflektör için Güç Adaptörü

₺95.30

KomShine KLT-25M-F Fiber Optik Kaybı Test Kiti Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı + VFL + Optik Fiber Tanımlayıcı
KomShine KLT-25M-F Fiber Optik Kaybı Test Kiti Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı + VFL + Optik Fiber Tanımlayıcı
maliyet-etkin fiber optik kaybı test aracı kiti komshine klt-25m-f opm/ols/vfl/fiber optik tanıtıcı* 24 saat içinde gemi tarafından fedex/dhl/tnt express * tüm ihtiyacınız için optik kaybı testi ...

₺1 429.54

RY-6S fiber optik kesme bıçağı kablo fiber cleaver sıcak eriyik soğuk derz genel yüksek hassasiyetli fiber optik kesme bıçağı
RY-6S fiber optik kesme bıçağı kablo fiber cleaver sıcak eriyik soğuk derz genel yüksek hassasiyetli fiber optik kesme bıçağı
ry-6s fiber optik kesme bıçağı kablo fiber cleaver sıcak eriyik soğuk derz genel yüksek hassasiyetli fiber optik kesme bıçağı

₺343.09

3 Çift çok! SFP Optik Modülü 10G SFP BIDI Tx1330nm/Rx1270 Tx1270nm/Rx1330nm 20 km SFP Alıcı-verici Optik Fiber Modül
3 Çift çok! SFP Optik Modülü 10G SFP BIDI Tx1330nm/Rx1270 Tx1270nm/Rx1330nm 20 km SFP Alıcı-verici Optik Fiber Modül
3 çift çok! sfp optik modülü 10g sfp bidi tx1330nm/rx1270 tx1270nm/rx1330nm 20 km sfp alıcı-verici optik fiber modülürün özellikleri:veri hızı: 155 mbps gelen, 622 mbps, 1.25 gb/s, 2.5 gb/s, 4.25 gb/s ve 10 g...

₺1 318.99

Orientek T303 SM OTDR Tester 1310/1550nm, 30/28dB Fiber Optik OTDR Test
Orientek T303 SM OTDR Tester 1310/1550nm, 30/28dB Fiber Optik OTDR Test
Orientek t303 el fiber optik mini otdr tester 1310/1550nm, 30/28dbfedex express üzerinden 24 saat içinde * gemiler ** fc adaptörleri ile gel ** i̇ngilizce dillerinde ** test sonuçları analiz softeware *

₺3 526.19

10gbase-dwdm sfp + alıcı-verici, 10g 40 km c-band 1563.86nm ~ 1528.77nm er sfp optik modülü uyumlu huawei ile
10gbase-dwdm sfp + alıcı-verici, 10g 40 km c-band 1563.86nm ~ 1528.77nm er sfp optik modülü uyumlu huawei ile
10 gb/s dwdm tek modlu sfp + alıcı-verici (c-band     1563.86nm ~ 1528.77nm ) hua-wei ekipmanları ile uyumluürün özelliklerisfp + msa ile uyumlu802.3ae uyumlu 10gbase-eruyumlu sfp + sff-8431 ve sf...

₺1 511.04

Orijinal Hua wei Huawei OKT MA5608T MCUD1 10G kontrol kurulu kullanımı
Orijinal Hua wei Huawei OKT MA5608T MCUD1 10G kontrol kurulu kullanımı
Orijinal hua wei huawei okt ma5608t mcud1 10g kontrol kurulu kullanımı.fotoğraf detaylar & #65306;fiyat sadece referans için. daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın ödeme yapmadan önce, teşekkürlerödeme yap...

₺2 859.07

Orijinal INNO IFS-15 IFS15 IFS-15A IFS-15H Fiber Fusion Splicer Fiber kaynak makinesi Koruyucu kapak Aksesuarları
Orijinal INNO IFS-15 IFS15 IFS-15A IFS-15H Fiber Fusion Splicer Fiber kaynak makinesi Koruyucu kapak Aksesuarları

₺724.30

OPLINK TRPE48KL2CZAB60 125M-2.67G-1571-80KM-SM-ESFP
OPLINK TRPE48KL2CZAB60 125M-2.67G-1571-80KM-SM-ESFP
seeme technology co, hoşgeldiniz ltd i̇ndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak bom için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin seeme temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite g...

₺171.54